SİPARİŞ TEL: +90.258.251 81 56

Kroki

Pamukkale Sanayi Sitesi
25. Cadde No:84
DENİZLİ / TR

TEL: +90.258.251 81 56

Hakkımızda


Liksa Kimya Sanayi'nin geçmişi 1967 yılında kurulan Ünallar Kollektif Şirketine dayanmaktadır. Şirket o yıllarda Denizli'de tekstil sektörüne bağlı olarak dokuma malzemeleri, boya ve kimyasalları ithalatı, üretimi ve satışını yapmaktaydı. Pazarda hakim bir noktada bulunan Ünallar, 1978 yılında Ahmet Baki Ünal önderliğinde Liksa Kimya'nın kuruluşunu gerçekleştirilmiştir. Liksa Kimya, temizlik ürünleri ve tekstil boyahane kimyasalları sektöründeki talebe cevap vermeye çalışmıştır.
1979 yılında kurumsallaşma anlamında Liksa markasının tescili yapılmış ve aynı yıl temizlik ürünleri konusunda Türk Standartları Enstitüsüne başvuru yapılarak, sektöründe ilk TSE belgesine sahip firmalar arasında yer almıştır.
Ürün yelpazesini genişleten Liksa Kimya Sanayi, temizlik ürünleri, tekstil yardımcı kimyasalları, yağ kimyasalları ve orman ürünleri kimyasalları konusunda faaliyetine devam etmektedir.

Ürünlerimiz ithal ürünlere alternatif olarak piyasaya sunulmaktadır.
Liksa Kimya, Türkiye'de sektörün dinamik ve sürekli kendini yenileyen genç bir üyesi olarak, eğitim ve Ar-Ge'ye verdiği önem ile günden güne kendini geliştirmektedir. Kalitenin, tüm personel olarak benimsenmesi ve anlaşılması için eğitimler vererek kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için tüm çalışmalarımız, toplam kalite anlayışı içerisinde yürütülmekte olup, süreçlerimizi müşterilerimizin beklentileri yönlendirir. Çalışmalarımızın her aşamasında takım çalışması ve işbirliği anlayışı ile yenilik ve gelişmelere açık üretim yaparak, kendini sürekli yenileyen bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.